Lucie Vondráčková

luckaLucie Vondráčková se narodila 8. března 1980 v Praze. Už od raného dětství se věnovala nejen hudbě, ale i herectví. Poprvé stála před kamerou už v sedmi letech. Od začátku 90. let uváděla v televizi pořad pro děti Marmeláda a příležitostně se objevovala v malých rolích ve filmech, zejména v pohádkách. Tím se stala velkým dětským idolem, ale stále dostávala daleko více prostoru v televizi než na plátně.

Za všechny lze jmenovat například role v seriálech ARABELA SE VRACÍ nebo KRÁLOVSTVÍ KVĚTIN. V r. 1993 vydala také své první hudební album. První větší úspěch před kamerou získala až díky režisérovi Juraji Jakubiskovi a roli ve filmu NEJASNÁ ZPRÁVA O KONCI SVĚTA. Také si zahrála v jeho dalším počinu POST COITUM a ve snímku BATHORY.

Zajímavou hereckou kreaci předvedla Lucka také v televizním projektu Dušana Kleina TA TŘETÍ. Z poslední doby, ale asi nejvíc uvízla všem v paměti její postava sympatické snowboarďačky v diváckém hitu Karla Janáka SNOWBOARĎÁCI. Jejím posledním filmovým počinem byl film Labyrint režiséra Tomáše Houška.Více informací:

Fénix Film s.r.o. a Zastoupení herců